seriál

6. dubna 2008 v 14:47

Popis seriálu


Dean a Sam jsou bratři, kteří v mládí přišli za nejasných okolností o svou matku. Od té doby jejich otec nahání po zemi všechny možné i nemožné démony a přízraky, do čehož se snaží zapojit i své dva syny. Jenže mladší Sam, který si již smrt matky příliš nepamatuje, nechce tuto činnost dělat a tak odchází z domu studovat. Po letech se u něj doma objeví jeho bratr s tím, že jejich otec pravděpodobně na jednom ze svých "lovů" zmizel. Dean a Sam se tedy vydávají po jeho stopách v čemž jim pomáhá otcův deník, který objevili na jedné policejní stanici v městečku, kde též řádil démon...

Vysílání dílů 5. řady by mělo být, jak jsme již zvyklí, vždy ve čtvrtek (nejspíše 17. září). Změna je v tom, že Supernaturalu nebude předcházet Smallville, ale Vampire Diaries, vysílání Smallville se totiž přesouvá na pátek (který je znám jako "pohřebiště seriálů", neboť u většiny seriálů, které byly přesunuty na pátek, se rapidně sníží sledovanost).
Eric Kripke si stále stojí za tím, že 5. řada je poslední, avšak prezident Dawn Ostroff stanice CW, která Supernatural produkuje, sdělil: "Uvidíme, jak se vydaří 5. sezóna, ale přece jen tým si na 4.řadě dal opravdu záležet, což se odráželo v dobré sledovanosti."

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama