Květen 2008

fotky celého týmu

11. května 2008 v 16:21

hlášky

11. května 2008 v 16:14
Tony: Pamatuješ si ty staré dobré časy, Kate?
Kate: Jaké staré dobré časy?
Tony: Když nám Gibbs důvěřoval; když s námi jednal jako se soběrovnými?
Kate: Ne!
Tony: Dobře, myslel jsem že jsem jediný.

Gibbs: Abby, co ti řekla moč?
Abby: Oh, celou fúru věcí, měli jsme opravdu dobrý pokec.

Gibbs: Nikdy jsem neměl rýmu.
Kate: Nikdy jsi neměl * rýmu* ?
Gibbs: Taky jsem nikdy neměl chřipku.
Kate: Proč mu to věřím?
Tony: kdybys byl bacil, zaútočila by jsi na Gibbse?Gibbs: Abbs, máš ho?
Abby: (domýšlivě) Vážně se mě na to ptáš?
Gibbs: (s vážnou tváří) Ne, volám abych s tebou flirtoval.Tony: Chceš vědět jak si Gibbse naklonit?
Ziva: Ano!
Tony: To já taky.

Leroy Jethro Gibbs

11. května 2008 v 16:10

Leroy Jethro Gibbs


Je to speciální agent NCIS, předtím pracoval jako sniper pro námořnictvo USA. Byl 4x ženatý. První žena zemřela i s jaho dcerou při autonehodě, potom co někdo zastřelil řidiče auta , se zbylými třemi se rozvedl. Ve svém sklepě staví 4 roky loď. V práci od svích lidí vyžaduje plné nasazení a učí je pravidly, které si sám vymýšlý. Jeho heslo je: VŽDY PŘIPRAVENÝ, a jeho prvním pravidlo je: Nikdy se neomlouvej ,je to projev slabosti. Je též přesvědčený, že to druhé "b" v jeho méně znamená bastard.

herec:Mark Harmon


Donald "Ducky" Mallard

11. května 2008 v 15:58

Donald "Ducky" Mallard


Patolog, studoval na Edinburgské univerzitě v Anglii. Velmi rád říká svée příhody lidem, které pitvá, a ti si ho s "radostí" vyslechnou. Žije se svou 96-ročnou matkou a s jejími psy. Je to nejlepší přítel agenta Gibbse, jako jediný mu říká jménem, i na jeho varování se oženil s jeho ex, s kterou se následně i rozvedl.

herec:David McCallum


Tony DiNozzo

11. května 2008 v 15:52

Tony DiNozzo


Pochází z bohaté rodiny, ale jeho rodiče mu nic nezanechali,tak si musel najít práci. Před NCIS pracoval jako policajt v Baltimore a v Philadelphii. Je to najstarší Gibbsův agent a nenapravitelný sukničkář. Má rád staré filmy, rychlé auta a hlavně ženy.

herec:Michael Weatherly


Kate Todd

11. května 2008 v 15:48

Kate Todd


Před nástupem do NCIS pracovala v prezidentské ochrance. Vyrůstala s třemi bratry, a tak se umí skvěle bít. Chodila na katolicku školu, je velmi dobrá kamarátka s Abby, a spává s nabitým revolverem pod polštářem. Na konci druhé série ji zastřelí terorista Ari Hasvari.

herečka.Sasha Alexander


Timothy McGeeSean Murray

11. května 2008 v 15:43 | Sean Murra

Timothy McGee


Je to specialista na počítače a na všechno co souvisí s počítači. Věnuje se psaní knih, jedna mu uži vyšla s názvem: Tajemné příbehy detektiva L.J.Tibbsa.V práci je velmi dobrý přítel s Abby, která ho bránáí před Tonyho poznámkami a Tony mu říká Zelenáč.

herec:Sean Murray


Abby Sciuto

11. května 2008 v 15:37

Abby Sciuto


Pracuje jako laborantka. Její rodiče jsou hluchí, proto ovláda znakovou reč. Obléká se do gothického stylu a po celém těle má mnoho tetovaní. Je závislá na Caff-Pow, které jí neustále nosí Gibbs, a nejlepší přítel je plyšový prdící hrošík jménem Bert. Před NCIS pracovala v pohřebním ústavu a sama spí v rakvi. Mezi svími kolegami je nesmírně oblíbená.

herečka:Pauley Perrette


Ziva David

11. května 2008 v 15:27

Ziva David


Do NCIS se dostala po tom, co zastřelila svého nevlastního bratra a teroristu Ariho Hasvariho dříve než on zastřelil Gibbse. Před tím pracovala jako agentka v Mossadu v Izraeli. Je to hrozná řidička, dobře ovládá bojové umění, vždy má při sobě dvě zbraně a jeden nůž, mluví 5 jazykyi. Při pokuse o přísloví a nebo slogan se jí dost často podaří říct hloupost.

herečka:Cote de Pablo


Jenny Sheperd

11. května 2008 v 15:20

Jenny Sheperd


Je ředitelkou NCIS, z čeho Gibbs není velmi nadšený. Kdysi pracovala s Gibbsem na tajnéj misi v Paříži, kde si užili i malý románek. Před NCIS pracovala se Zivou v Izraeli a proto ji velmi dobře zná.

herečka:Lauren Holly